AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU LANOVÉ DRÁHY NA ŽALÝ

V září je provoz lanové dráhy na Žalý o víkendech a svátku 28.9. Odjezd na Žalý každou celou hodinu. Provozní doba 9-17 hod. Přeprava kol, elektrokol i kočárků zdarma. Pokladna je přemístěna zpět do budovy dolní stanice lanovky. Půjčovna terénních koloběžek a občerstvení je od září mimo provoz

Upozornění

Situace ohledně globální epidemie se neustále vyvíjí, zůstáváme proto ostražití a pečlivě sledujeme a provádíme všechna aktuální doporučení a nařízení vlády v souvislosti s bojem proti Covid-19. Jsou to důležitá opatření, které pomohou před případnými riziky ochránit vás i nás. Pročtěte si je pozorně, než k nám vyrazíte. Děkujeme.

Opatření pro nástup a cestu lanovkou

V souladu s vládním opatřením z 1.9.2020, které obnovuje zákaz pohybu bez ochranných prostředků dýchacích cest v prostředcích hromadné dopravy, není možné nastoupit na sedačku lanovky bez zakrytí nosu a úst ochranným prostředkem jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek nebo nákrčník. Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými prostředky. V případě potřeby vám jsou samozřejmě připraveni pomoci nebo poradit. Sedačky lanovky neustále průběžně dezinfikujeme.
Na nástupišti lanové dráhy je k dispozici dezinfekční gel. Prosíme o jeho používáíní.