SAMČÍ PUMP 

Rodačka z Vrchlabí, olympijská vítězka,  mistryně světa a čerstvá výherkyně Světového poháru vás všechny zve na netradiční SAMČÍ PUMP do Herlíkovic.  Akce se uskuteční v sobotu 30. 3. 2019 na sjezdovce Herlíkovice Žalý.

„Ráda bych touto cestou pozvala kámoše, parťáky a vůbec i všechny příznivce sportu na poslední sezónní pumpovačku do skiareálu Herlíkovice. Je to místo v Krkonoších, kde se cítím doma.  Jedná se o definitivní rozloučení s letošní úspěšnou sezónou v exhibičním závodě.  Jde o netradiční pojetí naší disciplíny, a to formou pumptracku. Večer pak protančíme střevíce v KD Kotelna ve Vrchlabí. Na to se fakt těším!“ Evča.

PROGRAM 

  • 10.00-12.30 Warm up, Jam session na Pumptracku, pro pozvané jezdce snb & ski. Registrace na terase.
  • 13.00 - 15.00 Samčípump contest, pro pozvané jezdce.
  • 15.00 - 17.00 Pumptrack přístupný pro veřejnost
  • 16.00 - ?? Grill&chill terasa-Restaurace Herlíkovice. Vyhlášení výsledků.
  • 20.00 - ?? Samčí večírek-Klub Kotelna, Kulturní dům Střelnice-Vrchlabí. Pro pozvané.

Samčípump contest:

Pumptrack je do první zatáčky dualní, pak se sjíždí v jednu otevřenou trať. Qualifikace-jedna měřená jízda ve 2 lidech dle samostatného výběru. Následné rozřazení do pavouka: 1/32, systém KO na jedno kolo. Kategorie se určí na místě.

JEZDĚTE ZA KILO

U této příležitosti si společně užijeme poslední víkend lyžovačky v Herličkách. Od pátku 29. 3. do neděle 31. 3. si u nás zajezdíte za 100 Kč. Platí pro všechny, bez ohledu na věk a délku lyžování.