Gastro

Restaurace HERLÍKOVICE

09:00—16:00
Provoz pouze během zimní sezóny.

Ideální místo na občerstvení u dolní stanice lanovky na Žalý a na dojezdu široké rodinné sjezdovky. Moderní objekt se samoobslužnou restaurací, skibarem a terasou nabízí chutné a rychlé stravování i pohodu k posezení na slunečné terase.

SAMOOBSLUŽNÁ RESTAURACE:
V 1.NP objektu je umístěna samoobslužná restaurace alpského stylu s 60 místy k sezení, výdejní linkou a zázemím pro přípravu jídel. Nabízí kvalitní a zdravé stravování, speciality české kuchyně, zeleninové saláty i sladké dezerty, teplé nápoje, studené nápoje balené i čepované.

SKIBAR NA TERASE:
Ve 2.NP objektu je umístěn skibar s venkovním prostorem terasy s 50 místy k sezení a výhledem do okolí. V nabídce je gastronomie rychlého občerstvení přes bufetové okno včetně teplých a studených nápojů.

Restaurace EDEN

11:00—22:00
Provoz pouze během zimní sezóny.

Pokud si chcete užít klidu v čase oběda, navštivte hotelovou restauraci v areálu EDEN na dojezdu sjezdovek skiareálu Herlíkovice – Žalý. Příjemná obsluha a výběr chutných jídel Vám umožní odpočinout si od lyžáků a nabrat sílu na odpolední lyžování.

Restaurace v hotelu EDEN s kapacitou 55-60 míst nabízí pestrý výběr jídel z jídelního lístku nebo aktuálního denního menu pro své hosty. Jedná se o nekuřácký prostor s malým dětským koutkem, televizí a barem.