Příprava na zimu je v plném proudu.

Stejně jako v předchozích letech se i letos chystáme na nadcházející zimní sezónu. Provedli jsme potřebnou údržbu a dokončujeme investiční akce. Vzhledem k inflaci a k situaci na trhu s elektrickou energií i PHM jsme byli nuceni provést úpravu cen v rozmezí 10-15% proti předchozí zimní sezóně. Ceník na zimu 2022/2023 jsme rozdělili na zimní sezónu STANDARD (pro běžné období) a TOP sezónu (pro období 25.12.-1.1., 3.2.-26.2.).

Od 1.11. do 15.12.2022 probíhá PŘEDPRODEJ SEZÓNNÍCH SKIPASŮ z pohodlí vašeho domova ONLINE!  Kupte výhodný sezónní skipas pro skiareál Herlíkovice - Bubákov se slevou 20%. Proti předcházejícím sezónám není součástí skipasu večerní lyžování, protože v současné době nemáme jistotu, že jej budeme moci dostatečně provozovat. Sezónní skipas ale využijete i ve skiareálu Šachty – Vysoké nad Jizerou a Kamenec – Jablonec nad Jizerou pouze na denní lyžování.

Abychom vám částečně ulevili, upravili jsme věkové kategorie ve váš prospěch, Děti jsou od 6 až do 12 let (11,99), junioři od 12 do 18 let (17,99) a senioři již od 60 let. Dítě do 6 let (5,99) v doprovodu dospělé osoby obdrží čipovou kartu za vratnou zálohu 50 Kč s nahranou jednotnou časovou jízdenkou za cenu 50 Kč! Skipas se poskytuje při současném zakoupení dospělé jízdenky stejné hodnoty. Skipas neplatí pro výuku s instruktorem.

Stálým bonusem je pořád výhodný jednodenní rodinný skipas, který poskytujeme pro rodiče s jedním, dvěma či třemi dětmi do 12 let (11,99). Zachovali jsme seniorskou středu, i když jen pro seniory (od 60 let), ale zato se slevou 50% ze seniorského skipasu (dříve z dospělého skipasu). Další zvýhodnění lze získat při nákupu online na našem e-shopu http://snowpass.snowhill.cz, kde se sleva proti prodeji na pokladně pohybuje od 7 do 14% z ceníkové ceny.    

Těšit se můžete na tradiční testování nových modelů lyží různých značek, pořádání show s našimi partnery či předváděcí akce rozmanitých produktů.