I přes nevyzpytatelné počasí jsme zahájili novou lyžařskou sezónu a věříme, že si u nás užijete skvělé lyžařské zážitky. Startujeme každý den v 8.30 hod, jezdíme do 16.00 hod.

K dispozici pro lyžování je momentálně 6,5 km upravených sjezdovek s technickým sněhem. Na vrchol vás dopraví kabinková lanovka, dvě sedačkové lanovky a tři lyžařské vleky. U nás si najde své lyžařské radosti celá rodina. Využít můžete jak náročnější profily pro zdatné lyžaře, tak snadnější kopce pro začátečníky. Pro děti fungují dva dětské lyžařské parky s výukou pro nejmenší lyžaře.

Na sjezdovkách zažijete i nemalé převýšení. Zatímco nejnížší místo skiareálu leží ve výšce 530 metrů nad mořem, nejvýše položený bod areálu se naopak nachází v nadmořské výšce 1008 metrů u na samotném vrcholu kopce Žalý, na kterém se vypíná i kamenná rozhledna. Během pár minut tak můžete zažít vystoupání či rychlý sjezd na lyžích s rozdílem téměř 500 výškových metrů.

Pro ty, co nemají vlastní lyžařské vybavení poslouží půjčovny na parkovištích v nástupních bodech do skiareálu. Na svazích, ale i v jejich blízkosti se nachází hned celá řada restaurací či bufetů, kam můžete zajít na svařák, kafíčko, ale i pořádnou česnečku, borůvkové knedlíky, řízek či další dobroty dle denní nabídky.

V příjemném prostředí krásně rozmrznete a po posilnění můžete opět vyrazit na svah. Tak konec vánočního nicnedělání a přijeďte si užít příjemný den v našem skiareálu Herlíkovice - Bubákov.