Koloběžky jsou připraveny!

Od soboty 10.7.  jsme zahájili provoz půjčovny terénních a trekových koloběžek. Připravili jsme pro vás osvědčené trasy z vrchu Žalý - vyhlídková Modrá a technická Červená pro terénní koloběžky i možnost 3-hodinové rodinné vyjížďky na lehčích trekových koloběžkách různých velikostí. Půjčovna koloběžek je přímo u nástupní stanice lanovky v restauraci Herlíkovice společně s pokladnou na jízdenky pro lanovou dráhu. 

Ke každému zapůjčení koloběžky vás dovezeme lanovkou na vrchol Žalý zdarma. Odtud si můžete sjet různé trasy dle výběru nebo se jen projet po okolí Benecka, na Rovinka, Bártlovu lávku či do Vrchlabí.

Loňskou drsnou trasu Černá jsme zatím nezprovoznili z důvodu její momentální nesjízdnosti po předchozích bouřkách a intenzivních deštích.

Pokud jste skupina více jak 5 dospělých osob, rezervujte si koloběžky v předstihu na snowhill@snowhill.cz nebo +420 737 222 456. V případě, že jste početnější skupina, přesměrujeme vás s objednávkou na našeho partnera, firmu SPORTMIXER, www.sportmixer.cz.