Wyżywienie

Restaurace HERLÍKOVICE

09:00—16:00
V zimní sezóně denně

24.12.2021 v provozu do 14:00 hod.

Ideální místo na občerstvení u dolní stanice lanovky na Žalý a na dojezdu široké rodinné sjezdovky. Moderní objekt se samoobslužnou restaurací, skibarem a terasou nabízí chutné a rychlé stravování i pohodu k posezení na slunečné terase.

SAMOOBSLUŽNÁ RESTAURACE:
V 1.NP objektu je umístěna samoobslužná restaurace alpského stylu s 60 místy k sezení, výdejní linkou a zázemím pro přípravu jídel. Nabízí kvalitní a zdravé stravování, speciality české kuchyně, zeleninové saláty i sladké dezerty, teplé nápoje, studené nápoje balené i čepované.

SKIBAR NA TERASE:
Ve 2.NP objektu je umístěn skibar s venkovním prostorem terasy s 50 místy k sezení a výhledem do okolí. V nabídce je gastronomie rychlého občerstvení přes bufetové okno včetně teplých a studených nápojů.

Restaurace EDEN

11:00—23:00
V zimní sezóně 2021/22 pouze pro hotelové hosty.

Pokud si chcete užít klidu v čase oběda, navštivte hotelovou restauraci v areálu EDEN na dojezdu sjezdovek skiareálu Herlíkovice – Žalý. Příjemná obsluha a výběr chutných jídel Vám umožní odpočinout si od lyžáků a nabrat sílu na odpolední lyžování.

Restaurace v hotelu EDEN s kapacitou 55-60 míst nabízí pestrý výběr jídel z jídelního lístku nebo aktuálního denního menu pro své hosty. Jedná se o nekuřácký prostor s malým dětským koutkem, televizí a barem.

Pro ubytované hosty:

  • snídaně servírované formou švédských stolů
  • večeře s výběrem z denního menu pro polopenze nebo výběrem z jídelního lístku

Bistro U Pětistovky

09:00—21:00
V zimní sezóně denně

Dřevěný objektu na nástupu do lyžařského areálu nabízí prodej rychlého občerstvení včetně teplých a studených nápojů. 

Zařízení je v provozu v zimní sezóně po dobu denního i večerního lyžování. Součástí je venkovní posezení na zahrádce Kingswood Apple Cider.

Bufet RONDO

09:00—21:00
V zimní sezóně denně

Objekt bufetu na příjemném slunečném místě nabízí prodej rychlého občerstvení včetně teplých a studených nápojů. 

Bufet na výstupu z lyžařského vleku Herlíkovice I. nabízí prodej uvnitř objektu u barového pultu s možností venkovního posezení. V provozu je v zimní sezóně po dobu denního i večerního lyžování.

V případě kvalitních sněhových podmínek je v bezprostřední blízkosti bufetu v provozu snow/fun park.