HERLÍKOVA HRA

Veselá vzdělávací letní online hra v přírodě pro celou rodinu.

Zpestřete si svůj výlet během letní sezóny zábavnou a poučnou hrou, kde vám bude průvodcem moudrý skřítek Herlík. Odměnou vám bude poučná zábava během vašeho výletu, nově nabyté vědomosti, odznaky a diplomy za správné odpovědi. Pokud se po hře zastavíte na pokladně lanovky na Žalý, dostanete od nás certifikát o zdolání hry a děti sladkou odměnu.

Skřítek Herlík

Ahoj milí výletníci!

Jsem skřítek Herlík a zdravím vás z Krkonoš. Připravil jsem si pro vás na léto zábavnou hru, kterou si můžete zpříjemnit váš výlet do Herlíkovic a na rozhlednu Žalý. Pojďte se pobavit, poučit a potěšit při soutěžení s celou rodinou.

Skřítek Herlík

HERLÍKOVA HRA – skvělý nápad

Jak na to?

Vstupte na webovou adresu www.venkovni-online-hry.cz/herlikovice/, proveďte registraci pro sebe či celý tým a přihlaste se. Hra může začít!

Na dvou trasách - LABE a ŽALÝ - je instalováno celkem 6 malovaných herních tabulí. U každé tabule si vygenerujete na svém telefonu či tabletu soutěžní otázky dle vybrané obtížnosti - snahou je zodpovídáním otázek získat u každé tabule specifický odznak, který potřebujete k získání diplomu. Odznak obdržíte, když alespoň na 2 otázky ze tří odpovíte správně. Když se vám to nepodaří, nezoufejte, můžete si zkusit hru o daný odznak zahrát hned znovu. Otázek je dostatek. Soutěžit můžete jako jednotlivec i rodina, děti i dospělí. Za tři odznaky dostanete diplom, celkem je tedy ve hře 6 odznaků a dva diplomy. Po úspěšném splnění získáte certifikát a děti sladkou odměnu. A pokud něco nebudete vědět, Herlík vám rád poradí. Soutěžit můžete opakovaně, protože zajímavých otázek ke každému tématu máme hromadu.

HERLÍKOVA HRA – skvělý nápad